NAŠE PARTNERSTVÍ

SOCIÁLNÍ ODPOVĚDNOST JE NAŠE PRÁCE

BUĎTE SOCIÁLNĚ ZODPOVĚDNÍ #THATSNATURAL

V roce 2017 jsme zahájili partnerství s Plastic Bank a v současné době podporujeme projekty na Haiti, Filipínách a v Indonésii. Významně přispíváme k rozvoji infrastruktury ve více než 400 sběrných místech Plastic Bank v Egyptě. Společným cílem je snížit plastový odpad v oceánech a zároveň zlepšit život lidí v chudobě - zejména v zemích, kterým chybí infrastruktura pro nakládání s odpady. Ve specializovaných centrech tak může místní obyvatelstvo sbírat shromážděný plastový odpad a vyměnit jej za peníze, zboží nebo služby. Tento materiál je poté znovu použitý do výroby plastů jako tzv. sociální plast. Stovky tun tohoto materiálu jsou součástí obalů našich produktů.

PŘÍBĚH GUARU

Guar je ingredience, která pečuje o vlasy a pokožku, používaná v našich produktech. Od roku 2017 Nature Box podporuje zemědělce, kteří guar pěstují v pouštní čtvrti Bikaner v indickém Rádžasthánu. Zdokonalují se nejen v pěstování guaru, ale staráme se i o jejich sociální rozvoj, např. vytvořením vlastní zahrádky.

MALÁ, ALE MOCNÁ LUŠTĚNINA

INICIATIVA UDRŽITELNÉHO GUARU NEVYTVÁŘÍ JEN UDRŽITELNÝ HODNOTOVÝ ŘETĚZEC PRO SAMOTNÝ GUAR, ALE ZVYŠUJE TAKÉ ŽIVOTNÍ ÚROVEŇ ZEMĚDĚLCŮ. TOTO PARTNERTSVÍ ZVYŠUJE PŘÍJMY ZEMĚDĚLCŮ, ZMÍRŇUJE DOPAD NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A POSILUJE POSTAVENÍ ŽEN.

You need to accept cookies to play this video

PŘÍBĚH PALMOVÉHO OLEJE

Nature Box spojil své síly se Solidaridad pro udržitelně pěstovaný palmový olej. Solidarid je mezinárodní rozvojová organizace, která podporuje malé zemědělce v udržitelném pěstování a zpracování palmového oleje v několika regionech po celém světě. Seznamte se s jedním z projektů v Nigérii – malí farmáři jsou školení a podporovaní v udržitelném pěstování palmového oleje. Díky tomu roste farmářům produktivita a zmírňuje se negativní dopad na životní prostředí. Navíc farmáři získávají lokální certifikaci pro pěstování. Zemědělci navíc dostávají za svoji sklizeň několik osvědčení. Podívejte se na video níže a cestujte s námi po Africe.

JSME TU PRO PŘÍZNIVCE Z CELÉHO SVĚTA

DÍKY PARTNERSTVÍ SE SOLIDARIDAD SE ZVYŠUJE NEJEN DOSTUPNOST UDRŽITELNÉHO PALMOVÉHO OLEJE A OLEJE Z PALMOVÝCH JADER, ALE TAKÉ SE PODPORUJÍ MÍSTNÍ ZEMĚDĚLCI: ZDE NAJDETE, JAK NAŠE PARTNERSTVÍ ZLEPŠUJE ŽIVOTNÍ PODMÍNKY ZEMĚDĚLCŮ A JEJICH RODIN

TATO SPOLUPRÁCE PŘISPÍVÁ K NÁSLEDUJÍCÍM CÍLŮM UDRŽITELNOSTI OSN (SDGS)

You need to accept cookies to play this video

KDYŽ PŘIJDE NA UDRŽITELNOST, SPOLUPRACUJEME S NĚKOLIKA PARTNERY. 

Podporujeme různé sociální a environmentální  Projekty, jakým je například spolupráce s Plastic  Bank, kdy pomáháme v sbírání a recyklování  plastového odpadu z pláží, který následně
používáme pro výrobu našich plastových obalů.

DÁVÁME SBOHEM SILIKONŮM A UMĚLÝM BARIVŮM.

Na rozdíl od mnoha ostatních produktů na vlasy a tělo, naše produkty neobsahují silikonové tenzidy ani umělá barviva.

OBJEVTE TAKÉ:

AKTUÁLNĚ: FIALOVÝ DÉŠŤ, NĚCO VÝJIMEČNÉHO

SRDCE SE LÁMOU. ZLOMENÉ SRDCE NEVADÍ, VLASY ANO!

Péče o tělo a vlasy

PRODUKTY, DÍKY KTERÝM SE BUDEŠ CHTÍT SPRCHOVAT CELÝ DEN

CHCETE VĚDĚT VÍCE O INGREDIENCÍCH? TAK ČTĚTE DÁL!

Za studena lisované oleje, stabilizátory, hydroxyethylcelulóza, carbomer, xanthanová guma... lámete si hlavu nad tím, co tohle vše znamená?

UVOLNĚTE SE, JAKO NAŠE ZA STUDENA LISOVANÉ OLEJE

Zajímá vás, co je přesně za studena lisovaný olej? Řekneme vám, jak se tyto vzácné přírodní oleje extrahují a jaké jsou jejich benefity.