VEGANSKÉ A UDRŽITELNÉ #THATSNATURAL

MOŽNÁ SI MYSLÍTE, ŽE JSME JEN DALŠÍ RÁDOBY UDRŽITELNÁ ZNAČKA. MY JSME ALE SKUTEČNĚ UDRŽITELNÍ, NAVZDORY NAŠEMU PESTROBAREVNÉMU VZHLEDU. BUĎME UPŘÍMNÍ, V ROCE 2021 #THATSNATURAL

KUPTE PRODUKTY NATURE BOX ZDE:

KDYŽ PŘIJDE NA UDRŽITELNOST, SPOLUPRACUJEME S NĚKOLIKA PARTNERY. 

 

Podporujeme různé sociální a environmentální  Projekty, jakým je například spolupráce s Plastic  Bank, kdy pomáháme v sbírání a recyklování  plastového odpadu z pláží, který následně používáme pro výrobu našich plastových obalů.

DÁVÁME SBOHEM SILIKONŮM A UMĚLÝM BARIVŮM.

Na rozdíl od mnoha ostatních produktů na vlasy a tělo, naše produkty neobsahují silikonové tenzidy ani umělá barviva.

 OBJEVTE TAKÉ:

AKTUÁLNĚ: FIALOVÝ
DÉŠŤ, NĚCO
VÝJIMEČNÉHO

 

SRDCE SE LÁMOU.
ZLOMENÉ SRDCE
NEVADÍ, VLASY ANO!

PÉČE O TĚLO A VLASY

PRODUKTY, DÍKY KTERÝM
SE BUDEŠ CHTÍT
SPRCHOVAT CELÝ DEN

CHCETE VĚDĚT VÍCE O INGREDIENCÍCH? TAK ČTĚTE DÁL!

Za studena lisované oleje, stabilizátory, hydroxyethylcelulóza, carbomer, xanthanová guma... lámete si hlavu nad tím, co tohle vše znamená?

Uvolněte se, jako naše za studena lisované oleje

Zajímá vás, co je přesně za studena lisovaný olej? Řekneme vám, jak se tyto vzácné přírodní oleje extrahují a jaké jsou jejich benefity.

SAMOZŘEJMĚ, NAJDETE NÁS I NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Lámete si hlavu nad tím, z čeho jsou naše produkty vyrobené, co je dělá veganskými nebo kde si je můžete zakoupit? Všechny tyto otázky zodpovíme a přijímáme i milostná psaníčka. Zjistěte, na co se nás ptali ostatní.

TESTUJETE NA ZVÍŘATECH?


NE! Testování kosmetických produktů a ingrediencí na zvířatech je v EU zakázáno. Tento zákaz přirozeně dodržuje také Nature Box. Produkty netestujeme na zvířatech v žádném procesu výroby. S radostí můžeme říct, že je naše značka zcela veganská.


JSOU VAŠE PRODUKTY VEGANSKÉ?


ANO! Všechny produkty Nature Box jsou 100% veganské. Ve svých recepturách nepoužíváme žádné živočišné produkty, vedlejší produkty ani deriváty. A to samozřejmě zahrnuje ŽÁDNÉ testování na zvířatech.