UVOLNĚTE SE, JAKO NAŠE ZA STUDENA LISOVANÉ OLEJE

CO JE PŘESNĚ ZA STUDENA LISOVANÝ OLEJ?
ZJISTĚTE VÍCE ZDE! POSUŇTĚ STRÁNKU NÍŽE A ZHLÉDNĚTE VIDEO O PROCESU LISOVÁNÍ ZA STUDENA!

Víte, co je na olejích lisovaných za studena tak výjimečného? Lisování za studena existuje již věky a je známé jako jeden z nejlepších způsobů extrakce. Během procesu lisování za studena není dodáváno žádné externí teplo. Tato šetrná procedura nemění ani nepoškozuje oleje, vitamíny a antioxidanty a zachovává tak jejich účinnost.

Přirozené barvy a vůně olejů jsou zachovány, což platí také pro všechny nezbytné živiny, antioxidanty, zdravé mastné kyseliny a vitamíny, jako je A, B, C a E.

Naše receptury zanechávají na vlasech a pokožce jemný, nemastný film a poskytují hydrataci a výživu.

ZE ZÁKULISÍ

Chcete se dozvědět více informací o za studena lisovaných olejích? Naši odborníci vám otevírají dveře svých laboratoří, aby vám ukázali, jak se tyto vzácné oleje extrahují z našich přírodních ingrediencí díky procesu lisování za studena!

You need to accept cookies to play this video

SAMOZŘEJMĚ, NAJDETE NÁS I NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

OBJEVTE TAKÉ:

KDYŽ PŘIJDE NA UDRŽITELNOST, SPOLUPRACUJEME S NĚKOLIKA PARTNERY.

Podporujeme různé sociální a environmentální  Projekty, jakým je například spolupráce s Plastic  Bank, kdy pomáháme v sbírání a recyklování  plastového odpadu z pláží, který následně používáme pro výrobu našich plastových obalů.

DÁVÁME SBOHEM SILIKONŮM A UMĚLÝM BARIVŮM.

Na rozdíl od mnoha ostatních produktů na vlasy a tělo, naše produkty neobsahují silikonové tenzidy, ani umělá barviva.

KUPTE PRODUKTY NATURE BOX ZDE:

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

AKTUÁLNĚ: FIALOVÝ
DÉŠŤ, NĚCO
VÝJIMEČNÉHO

MÁTE RÁDI AVOKÁDO
NA TOUSTU?
ZAMILUJETE SI HO I
VE VLASECH!

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Lámete si hlavu nad tím, z čeho jsou naše produkty vyrobené, co je dělá veganskými nebo kde si je můžete zakoupit? Všechny tyto otázky zodpovíme a přijímáme i milostná psaníčka. Zjistěte, na co se nás ptali ostatní.

TESTUJETE NA ZVÍŘATECH?

NE! Testování kosmetických produktů a ingrediencí na zvířatech je v EU zakázáno. Tento zákaz přirozeně dodržuje také Nature Box. Produkty netestujeme na zvířatech v žádném procesu výroby. S radostí můžeme říct, že je naše značka zcela veganská.

JSOU VAŠE PRODUKTY VEGANSKÉ?

ANO! Všechny produkty Nature Box jsou 100% veganské. Ve svých recepturách nepoužíváme žádné živočišné produkty, vedlejší produkty ani deriváty. A to samozřejmě zahrnuje ŽÁDNÉ testování na zvířatech.