ŘÍKÁME SBOHEM SILIKONOVÝM TENZIDŮM A UMĚLÝM BARVIVŮM*

NA ROZDÍL OD MNOHA OSTATNÍCH PRODUKTŮ NA VLASY A TĚLO, NAŠE PRODUKTY NEOBSAHUJÍ SILIKONOVÉ TENZIDY, ANI UMĚLÁ BARVIVA* TAK POSUŇ STRÁNKU NÍŽE A PŘEČTI SI VÍC!

*Závisí na produktu

Produky Nature Box jsou bez mnoha věcí. A to nejdůležitější: ano, vyhýbáme se testování na zvířatech. Nature Box produkty mají veganskou recepturu, takže by nedávalo žádný smysl ubližovat našim zvířecím přátelům. Jsme k vám zkrátka upřímní.

Také nemáme potřebu používat v našich produktech určité chemikálie. Silikony? Promiňtě, nejste vítáni. Umělá barviva? Nikde jsme je neměli rádi a nebudeme je zvát, aby se přidali do úžasných receptur našich tuhých produktů.* Naše balení je sice barvené, ale když jde o vaši pokožku a vlasy, chceme to ponechat jednoduché.

*Závisí na produktu

Proto jsme se rozhodli minimalizovat odpad z našich obalů a maximalizovat využití recyklovaného a recyklovatelného materiálu. Nyní jsou naše lahve a dózy vyrobeny z 98 % z tzv. sociálního plastu, který byl sesbírán z pláží i pevniny je recyklovatelný. Abychom nezapomněli, naše tuby jsou take recyklovatelné!

SAMOZŘEJMĚ, NAJDETE NÁS I NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍC

OBJEVTE TAKÉ:

KDYŽ PŘIJDE NA UDRŽITELNOST, SPOLUPRACUJEME S NĚKOLIKA PARTNERY.

Podporujeme různé sociální a environmentální  Projekty, jakým je například spolupráce s Plastic  Bank, kdy pomáháme v sbírání a recyklování  plastového odpadu z pláží, který následně používáme pro výrobu našich plastových obalů.

UVOLNĚTE SE, JAKO NAŠE ZA STUDENA LISOVANÉ OLEJE

Zajímá vás, co je přesně za studena lisovaný olej? Řekneme vám, jak se tyto vzácné přírodní oleje extrahují a jaké jsou jejich benefity.

KUPTE PRODUKTY NATURE BOX ZDE:

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

AKTUÁLNĚ: FIALOVÝ DÉŠŤ, NĚCO VÝJIMEČNÉHO

MÁTE RÁDI AVOKÁDO NA TOUSTU? ZAMILUJETE SI HO I VE VLASECH!

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Lámete si hlavu nad tím, z čeho jsou naše produkty vyrobené, co je dělá veganskými nebo kde si je můžete zakoupit? Všechny tyto otázky zodpovíme a přijímáme i milostná psaníčka. Zjistěte, na co se nás ptali ostatní.
TESTUJETE NA ZVÍŘATECH?
NE! Testování kosmetických produktů a ingrediencí na zvířatech je v EU zakázáno. Tento zákaz přirozeně dodržuje také Nature Box. Produkty netestujeme na zvířatech v žádném procesu výroby. S radostí můžeme říct, že je naše značka zcela veganská.
 
JSOU VAŠE PRODUKTY VEGANSKÉ?
ANO! Všechny produkty Nature Box jsou 100% veganské. Ve svých recepturách nepoužíváme žádné živočišné produkty, vedlejší produkty ani deriváty. A to samozřejmě zahrnuje ŽÁDNÉ testování na zvířatech.